Platební terminál SumUp samostatně

Snadný, okamžitě použitelný a levný způsob přijímání platebních karet. Vhodný i pro malé živnostníky nebo firmy s malým objemem bezhotovostních transakcí

Koupě terminálu není podmíněna koupí pokladny, dá se využívat s mobilní aplikací SumUp pro Android a iOS

Skladem
Kód: 302
Značka: SumUp
1 549 Kč –35 % 999 Kč 1 208,79 Kč včetně DPH
Kategorie: Platební terminály
Záruka: 2 roky
sumup terminál platebni
1 549 Kč –35 %

SumUp je jednoduchý, lehký a designově skvěle provedený terminál, umožňující placení bezkontaktními nebo čipovými kartami, případně i inovativními způsoby jako jsou AndroidPay a ApplePay. Terminál je plně integrovaný s pokladní aplikací Kasa FIK, dá se využít se zařízeními Kasa FIK Orange, Kasa FIK Lite, HIT 12HIT XL. K pokladně je připojený bezdrátově prostřednictvím BlueTooth, kde využívá nové technologie BlueTooth Awaken, která mu umožňuje udržet stabilní spojení (oproti většině klasických mPOS terminálů, které nedokáží spojení udržet). Výdrž baterie je díky tomu několik dnů (v praxi typicky 2-3 dny).

SumUp má výhodu také v tom, že s ním nejsou spojené žádné měsíční poplatky ani paušály za pronájem, jednorázově ho koupíte, je Váš a můžete s ním (v rámci možností) dělat, co uznáte za vhodné.

Přijaté peníze přicházejí do 3-4 pracovních dnů na účet majitele bez dalších poplatků a nákladů (jako vnitrozemská platba v korunách). Poplatek za provedení transakce je 1,95%.

Zpět do obchodu