Kasa FIK HIT XL

Velmi výkonná, plně osazená pokladna s ultra rychlým tiskem a zákaznickým displejem

Skladem
Kód: 279
17 990 Kč 21 767,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Pokladní sety
Výrobce: Kasa FIK
Úhlopříčka displeje: 13,3"
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD LCD LED)
Operační paměť: 2 GB RAM
Typ procesoru: ARM Cortex A53 Quad-core
Základní frekvence: 8 x 1.5 GHz
Velikost úložiště: 4 GB
Napájení: 24V (přes dodávaný adaptér)
Slot na SIM: Magnetic Card Reader: Track 1 / 2 / 3, Bi-directional Smart Card Reader: EMV L1 & L2 certified Contactless Card Reader: MasterCard Contactless & Visa payWave, ISO7810, ISO 7811, ISO 7813 Type A/B 14443, Support Point-to-Point Communication
Operační systém: Android 6.0
Tiskárna : 80 mm, integrovaná, s řezačkou
Rychlost tisku: 200 mm/s
Životnost tiskové hlavy: 100 000 m
Rozhraní: 3 x USB 2.0, 1x microUSB, 1 x RJ 45, 1 x RJ 11, 1 x RS232, 1 x 3,5mm Jack, 1 x COM1, 1 x COM2
Konektivita: WiFi 802.11 a,b,g,n, BlueTooth 4.0
Rozměry (délka x šířka x výška): 331 mm x 254 mm x 402 mm
Zákaznický displej: 4" LCD

Pokladna HIT XL je starší bráška oblíbené pokladny HIT. Věrna svému pojmenování je ale ve všech parametrech o minimálně dvě čísla výše.

Pokladna má 13,3" palců Full HD LED LCD displej pracujícím pod operačním systémem Android 6.0 marshmallow, je osazena 8 jádrovým procesorem nataktovaným na 1,5 GHz a operační pamětí 2 GB RAM. Svým výkonem tedy předčí i leckterý notebook, díky nižsím požadavkům Androidu pak předčí i leckterý stolní PC.

Svižný chod pokladny je podpořen i ultrarychlou 80 mm termální tiskárnou, která vyjíždí účtenky rychlostí 200 mm/s (více než dvojnásobek rychlosti Hita a dalších tiskáren). Tiskárna je zároveň konstruována s ohledem na bezproblémový řez, proto je kotouček odvíjen směrem z vrchu dolů a nemůže zde dojít k muchlání papíru nebo jeho zaseknutí v tiskárně.

Pokladna rovněž disponuje slušnou dávkou portů, dá se k ní připojit kromě obvyklého příslušenství jako je LAN kabel, pokladní zásuvka nebo čtečka čárových kódů i klávesnice, myš, externí reproduktor (jeden už má zabudovaný), tak i externí monitor. Obsahuje tedy 3 x USB 2.0, 1x microUSB, 1 x LAN, 1 x RJ11 a 1x sériový port. Díky těmto rozšířením je možné ji obsluhovat čistě i bez dotykového displeje.

Korunu příslušenství ale pokladně HIT XL nasazuje čtyřpalcový LCD zákaznický displej, který již dopředu Vašim zákazníkům oznámí výši jejich nákupu.

Pokladna je vyráběna v elegantním stříbrném provedení, displej je umístěn na otočném kloubu, který zakončuje podstavec pokladny obsahující tiskárnu. Noha tiskárny je zakončena protiskluzovými gumovými nožičkami, takže je pokladna velmi stabilní a nepohyblivá.

Jako vlajková loď celé nabídky je HIT XL samozřejmě osazen plnou verzí aplikace Kasa FIK verze Plus, kde je možná práce nejen s neomezeným počtem položek, plné restaurační i maloobchodní funkce (mapa stolů, dělení účtenek, velkoobchodní režim, markování přes PLU, funkční klávesy a další), ale i skladové hospodářství (včetně funkce sdílených skladů), zaměstanecká oprávnění či karty zákazníků.

HIT XL je super kamkoli, kde se klade důraz na prozákaznickou orientaci, tam kde je velký provoz nebo je třeba velmi rychle pracovat i účtovat. Koupě XL Vám umožní plně yvužít všechny pokladní funkce a efektivněji a rychleji řídit Vaše podnikání.