Kasa FIK Lite 4G

Nejlevnější pokladna na českém trhu. Vhodná pro malé živnostníky a příležitostné prodeje

Skladem
Kód: 300
Značka: Kasa FIK
4 990 Kč 6 037,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Pokladní sety
Výrobce: Kasa FIK
Úhlopříčka displeje: 5,5"
Rozlišení displeje: 960 x 540 (qHD)
Poměr stran: 16:9
Operační paměť: 512 MB
Typ procesoru: MTK 6580M Quad Core
Základní frekvence: 4 x 1.3 GHz
Velikost úložiště: 4 GB
Kapacita baterie: 5200 mAh
Výdrž baterie: 48 h
Slot na SIM: ano
Technologie: 2G GSM 900/1800, 3G WCDMA 900/2100
Operační systém: Android 5.1
Tiskárna: 58 mm, integrovaná
Rychlost tisku: 75 mm/s
Životnost tiskové hlavy: 50 000 m
Konektivita: Audio port, Bluetooth, GSM, micro USB, SD, Wi-Fi
Vybavení: Kamera

Stejný hardware - poloviční cena. Kasa FIK Lite je odlehčená varianta zákazníky nejoblíbenější pokladny v České republice, která se vyznačuje kvalitně zpracovanou, do ruky skvěle padnoucí "Oranžádou". Set je absolutně nenáročný na obsluhu, údržbu i provoz. Jeho součástí je i dobíjecí kolébka.

Orange má zabudovanou integrovanou 58mm tiskárnu, celý přístroj díky výrazné baterii o kapacitě 5200 mAh vydrží bez problémů 24 hodin bez nabití, v praxi ho většina zákazníků (v případě mobilního či stánkového prodeje) dobíjí až po několika dnech.

Licence Lite je odlehčená verze programu určená zejména pro drobné živnostníky. Kromě kompletních funkcí pro EET obsahuje, základní a velmi snadnou práci na pokladně a historii účtenek. Licence Lite nezahrnuje BackOffice, aktualizace ani jinou formu technické podpory (pokud nebyla dokoupena samostatně).

Pokladna běží pod operačním systémem Andoid 5.1, má zabudovaný slot na SIM kartu nebo ji lze připojit i prostřednictvím WiFi. K připojení na internet lze tedy využít třeba SIM kartu za 75 Kč včetně DPH měsíčně.

Pokud potřebujete příjimat platby kartou, nejde také o žádný problém, pokladna je plně integrována s platebním terminálem SumUp, přes který lze přijímat všechny bezkontaktní i kontaktní platby.

Displej pokladny má rozlišení 960x540 bodů na 5.5" IPS qHD displeji. Pracuje pod výkonným 1.3GHz Quad-core procesorem s 1 GB operační paměti. Tiskárna tiskne rychlostí 75 mm/s a její tisková hlava má životnost 50 km. Balení obsahuje i dva startovací termokotoučky. 

Dá se dobíjet i autonabíječkou, nicméně oproti veškerým tabletovým řešením je její výdrž bezkonkureční. Používá se v restauracích, maloobchodu, ve službách, autodopravě, u řemeslníků, dokonce i v městských službách.

Pokladnu je možné doplnit o servisní plán zahrnující plnou podporu pro zákazníka (nonstop telefonická podpora, výjezdy technika, prodloužení záruky o jeden rok na 24 měsíců, výměna vadného zařízení do druhého dne a další).

Navíc jako dárek dostanete ke každé pokladně ZDARMA autonabíječku.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

 

Co znamená licence bez paušálů? Budu někdy platit poplatky?

  • Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nejsou vyžadovány žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

Mohu si aplikaci vyzkoušet?

  • Samozřejmě. Kdykoli nás můžete navštívit na naší prodejně nebo i si s námi dohodnout praktickou ukázku na Vaší provozovně, kde Vám zkušený odborník vše ukáže a vysvětlí.

Obsahuje aplikace aktualizace? Musím kupovat aktualizace?

  • Ne, verze Lite aktualizace (s výjimkou povinných legislativních) neobsahuje. Pro jejich podporu je nutné dokoupit balíček Lite-podpora za 1200 Kč/rok nebo přejít na vyšší verzi programu.

Lze přejít na verzi KLASIK?

  • Ano dokoupením Upgrade na verzi Klasik za 3 999 Kč získáte dospělou verzi pokladny včetně aktualizací, Backoffice, neomezeně položek, přehledů prodeje a další.

Jaký je poskytován servis a záruka?

  • K pokladně si můžete doobjednat Technickou podporu, která Vám pomůže s řešením jakéhokoli problému, a zařídí Vám mimo jiné i náhradní zařízení po dobu opravy či reklamace zdarma. Na zařízení je poskytována standardní záruka 24 měsíců, software má záruku doživotní.