SumUp

Kód: 285
Akce Novinka
1 990 Kč –50 %
sumup terminál platebni
1 990 Kč –50 % 990 Kč 1 197,90 Kč včetně DPH
Skladem

Snadný, okamžitě použitelný a levný způsob přijímání platebních karet. Vhodný i pro malé živnostníky nebo firmy s malým objemem bezhotovstních transakcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

SumUp je jednoduchý, lehký a designově skvělé provedený terminál, umožňující placení bezkontaktními nebo čipovými kartami, případně i inovativními způsoby jako jsou AndroidPay a ApplePay. Terminál je plně integrovaný s pokladní aplikací Kasa FIK, dá se využít se zařízeními Kasa FIK Orange nebo HIT XL. K pokladně je připojený bezdrátově prostřednictvím BlueTooth, kde využívá nové technologie BlueTooth Awaken, která mu umožňuje udržet stabilní spojení (oproti většině klasických mPOS terminálů, které nedokáží spojení udržet).

SumUp má výhodu také v tom, že s ním nejsou spojené žádné měsíční poplatky ani paušály za pronájem, jednorázově ho koupíte a je Váš a můžete s ním (v rámci možností) dělat, co uznáte za vhodné.

Přijaté peníze přicházejí do 3-4 pracovních dnů na účet majitele bez dalších poplatků a nákladů (jako vnitrozemská platba v korunách). Poplatek za provedení transakce je 1,95%.