eRecept

Kód: 207
0 Kč 0 Kč včetně DPH
Skladem

Rozšiřující software elektronické preskripce pro všechny druhy doktorů i dentistů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace eRecept je bezplatně poskytována ke všem originálním setům Kasa FIK.

Je plně připravena v souladu s celou legislativou, a podobně jako pokladní aplikace se vyznačuje svojím intuitivním řešením, snadným a velmi rychlým ovládáním i bezproblémovým zvládnutím jakéhokoli provozu.

Funkcemi aplikace eRecept jsou zejména tvorba, tisk i případné zrušení elektronické preskripce, karotéka pacientů včetně možnosti jejího importu ze současné databáze. Dále umí i u každého pacienta sledovat historii jemu předepsaných léků, odesílat mu recept na email, případně i SMS. 

Obsahuje aktualizovatelnou kompletní databázi léčiv, kterou vydává Státní ústav pro kontrolu léčiv. Zároveň je její nespornou výhodou vytištění informací o dávkování, medikamentu i identifkátorů pacienta na receptu (i když to není povinné).

Jako první je i připravena na tištění QR kódu na receptu (což bude povinné od června 2018), i z důvodu zlepšení čitelnosti kódu v lékárně. Navíc je to jediná aplikace pro preskripci fungující na operačním systému Android, který je sám vyhledáván pro snadnou obsluhu, jednodušší zvládnutí práce i jeho univerzálnost pro jakékoli použití oproti PC řešením.

eRecept lze také, stejně jako pokladní aplikaci rozšířit o funkci MultiIČO, kdy lze posléze v rámci jednoho zařízení mít vícero lékařských identit, ordinací nebo jejich kombinace (doporučeno je do 5 přístupů).

V eReceptu je zároveň mysleno i na bezpečnost, celá aplikace je chráněna proti neoprávněnému přístupu, kartotéka pacientů je šifrována 256bit SSL kódování a data anonymizovány podle budoucí směrnici GDPR.