EET mobilní internet SIM

Jednoduchý a levný mobilní internet jen za 62 Kč měsíčně pro pokladnu, dostupný po celé ČR

Skladem
Kód: 150
Značka: GoMobil
164,46 Kč –50 % 81,82 Kč 99 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
gomobil cover 500x500c500x500
Akce
164,46 Kč –50 %

Spolu s naším partnerem GoMobil představujeme jednoduchý a dostupný mobilní tarif, ideální pro fungování jak pokladny tak i EET. Objem dat, 150MB, je odzkoušenou velikostí dostačující pro plnohodnotné fungování.

Tarif stojí jen 62 Kč (75 Kč včetně DPH) měsíčně a je bez jakýchkoli závazků a pokut, s výpovědní lhůtou jen 30 dní. Tarif se vždy zúčtovává k poslednímu dni v měsíci, standardně se vyúčtování zasílá emailem, za příplatek 20 Kč i poštou.

Virtuální operátor GoMobil je jeden z nejrychleji rostoucích operátorů u nás, je to česká firma sídlící u Českých Budějovic, která funguje už více jak 20 let a má více jak 40.000 zákazníků. Mimo jiné provozuje i platební brány GoPay. Sítě má pronajaté od společnosti T-Mobile, takže pokrytí je na stejně velmi kvalitní úrovni jako mají jejich ostatní zákazníci.

SIM karta se jednoduše aktivuje na stránkách gomobil.cz/aktivace, poté Vás do týdne osloví pracovník GoMobilu pro doplnění údajů pro tarif.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení