Kasa FIK 14" pokladna

14" kompletní pokladní set s velmi rychlou tiskárnou Rongtou a stojanem. Pokladna vhodná do kamenných prodejen pro svůj reprezentativní vzhled a možnosti

Skladem
Kód: 57
Značka: Kasa FIK
17 990 Kč 21 767,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Pokladní sety
Výrobce Software: Kasa FIK
Výrobce Hardware: Dotykačka
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: IPS1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Operační paměť: 1 GB
Typ procesoru: A53 Quad Core
Základní frekvence: 4 x 1.4 GHz
Velikost úložiště: 8 GB
Napájení: 24V (přes dodávaný adaptér)
Slot na SIM: ne
Operační systém: Android 4.4
Tiskárna: 80 mm Rongta
Rychlost tisku: 200 mm/s
Životnost tiskové hlavy: 100 000 m
Rozhraní: 3 x USB 2.0, 1 x LAN, 1x SD karta
Konektivita: WiFi b/g/n, BT
Rozměry (š x v x h): 350 mm x 298 mm x 133 mm
Uchycení: VESA stojan kovový

14" pokladna nachází nejvíce umístění zejména v kamenných prodejnách, buticích, restauracích, kadeřnictvích a všech obchodech a podnicích s důrazem rychlé obsloužení nebo dojem z návštěvy. 

Na tomto setu nejvíce oceníte velikost obrazovky, 14" displej, který je výborně čitelný. Displej má velmi kvalitní rozlišení 1920x1080, je obsluhován čtyřjádrovým procesorem A53 Quad Core o výkonu 1,4 GHz. Operační systém setu je Android ve verzi 4.4. 

Pokladna obsahuje rozšířenou verzí programu Plus vhodnou pro položkový prodej, zaměstanecká práva nebo práci se sklady a je rozšířitelná o pokladní zásuvku, čtečku čárových kódů, případně i klávesnici nebo myš. 

Dodává se s tiskárnou Rongta 80mm s řezačkou pro ještě vyšší rychlost tisku. Tiskárna tiskne rychlostí 200mm/s a má velmi dlouhou životnost.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

 

CO ZNAMENÁ LICENCE BEZ PAUŠÁLŮ? BUDU NĚKDY PLATIT POPLATKY?

  • Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nejsou vyžadovány žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

MOHU SI APLIKACI VYZKOUŠET?

  • Samozřejmě. Kdykoli nás můžete navštívit na naší prodejně nebo i si s námi dohodnout praktickou ukázku na Vaší provozovně, kde Vám zkušený odborník vše ukáže a vysvětlí.

OBSAHUJE APLIKACE AKTUALIZACE? MUSÍM KUPOVAT AKTUALIZACE?

  • Ne, program je neustále funkční. Aktualizace jsou plně garantovány na plnou legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka se vydávají nové funkce a aktualizace pro zákazníky, stačí mít aktivní Balíček SEJF, který je na první rok poskytován naprosto zdarma.

JAKÝ JE POSKYTOVÁN SERVIS A ZÁRUKA?

  • K pokladně si můžete doobjednat Technickou podporu, která Vám pomůže s řešením jakéhokoli problému, a zařídí Vám mimo jiné i náhradní zařízení po dobu opravy či reklamace zdarma. Na zařízení je poskytována standardní záruka 24 měsíců, software má záruku doživotní. 

JAK JSOU ZABEZPEČENA A ZÁLOHOVÁNA MOJE DATA?

  • Data jsou Vaše a nikdy nejsou sdíleny s třetími stranami (a to ani v rámci vlastní obchodní sítě). Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. K tomu automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace je tato online záloha a obnovení dat poskytována zcela ZDARMA. Data jsou zálohována na bezpečné a šifrované online úložiště, (pokud nechcete tuto funkci zcela vypnout).

NECHCI, ABY MOJE DATA BYLA KAMKOLIV KOPÍROVÁNA, LZE TO VYPNOUT?

  • Ano, bezpečnost Vašich dat je pro Kasu FIK naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.