Kasa FIK HIT 10

Univerzální HIT 10 pokladna vhodná do jakékoli kamenné prodejny. Kromě krásného zpracování nabízí i vysoké možnosti konektivity na další příslušentsví

Kód: 42/KLA
Značka: Kasa FIK
9 990 Kč 12 087,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Pokladní sety
Výrobce: Kasa FIK
Úhlopříčka displeje: 10,1"
Rozlišení displeje: 1366 x 768 (full flat LCD display)
Poměr stran: 16:9
Operační paměť: 1 GB
Typ procesoru: ARM Cortex A9 Quad-core
Základní frekvence: 4 x 1.4 GHz
Velikost úložiště: 4 GB
Napájení: 24V (přes dodávaný adaptér)
Slot na SIM: ne
Operační systém: Android 4.4
Tiskárna: 58 mm, integrovaná
Rychlost tisku: 90 mm/s
Životnost tiskové hlavy: 70 000 m
Rozhraní: 2 x USB 2.0, 1 x Micro USB 2.0, 1 x RJ 45, 1 x RJ 11, 1 x RS232
Konektivita: WiFi 802.11 a,b,g,n
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 263 mm x 170 mm x 303 mm
Licence: Klasik
Skladem | 42/KLA
9 990 Kč
12 087,90 Kč včetně DPH

Pokladna HIT je pokladní set v černé barvě s integrovanou 58mm tiskárnou ve voděodolném provedení. Je kompatibilní jak s pokladní zásuvkou, se čtečkou čárových kódů tak i zákaznickým displejem. Napájena je standardní 230 V zásuvkou s přepěťovou ochranou. 

Zařízení není žádný obyčejný tablet, ale plně profesionální pokladna. Její výhodou je stabilní noha, která obsahuje i zabudovanou tiskárnu, tím pádem se minimalizuje počet viditelných kabelů. Navíc je noha opatřena gumovými nálepkami, které zvyšují stabilitu a chrání proti posunutí či pádu.

Set se skládá z all in one pokladny s 10,1" LCD displejem (1366 x 768 pixelů) a integrovanou 58mm tiskárnou. Pracuje pod operačním systémem Android 4.4 a procesorem ARM Cortex A9 Quad-core s 1 GB operační paměti.

Pokladna má certifikaci IP54 (voděvzdornost). Zároveň ji lze rozšířit přes zabudované 2 x USB 2.0 (o scanner, zákaznický displej nebo i myš či klávesnici) a 1 x RJ11(o pokladní zásuvku). K internetu se připojuje prostřednictvím LAN portu nebo WiFi. Její tiskárna tiskne rychlostí 90 mm/s a životnost tiskové hlavy je 70 km. Set se dodává se startovacím termokotoučkem. 

Kasa FIK HIT obsahuje doživotní licenci Kasa FIK Klasik, která umožňuje velmi jednoduchou práci na pokladně, nicméně i pro náročnější uživatele nechybí možnost používání až 200 rychlých položek, správa zaměstnanců, funkční tlačítka, přehledy uzávěrek a exporty dat. 

Díky své univerzálnosti se hodí nejen pro maloobchod, ale i do ordinací, kanceláří a služeb, zároveň díky své voděodolnosti vydrží i v náročnějších provozech jako květinářstvích, restauracích nebo rychlých občerstveních.

Pokladnu je možné doplnit i o servisní plán zahrnující plnou podporu pro zákazníka (nonstop telefonická podpora, výjezdy technika, prodloužení záruky o jeden rok na 24 měsíců, výměna vadného zařízení do druhého dne a další).

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

 

CO ZNAMENÁ LICENCE BEZ PAUŠÁLŮ? BUDU NĚKDY PLATIT POPLATKY?

  • Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nejsou vyžadovány žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

MOHU SI APLIKACI VYZKOUŠET?

  • Samozřejmě. Kdykoli nás můžete navštívit na naší prodejně nebo i si s námi dohodnout praktickou ukázku na Vaší provozovně, kde Vám zkušený odborník vše ukáže a vysvětlí.

OBSAHUJE APLIKACE AKTUALIZACE? MUSÍM KUPOVAT AKTUALIZACE?

  • Ne, program je neustále funkční. Aktualizace jsou plně garantovány na plnou legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka se vydávají nové funkce a aktualizace pro zákazníky.

LZE PŘEJÍT NA VERZI PLUS?

  • Ano dokoupením Upgrade na verzi Plus za 2 000 Kč získáte dodatečné funkce, jako jsou neomezeně položek, objednávky, sklady, správu zákazníků a mnoho dalšího.

JAKÝ JE POSKYTOVÁN SERVIS A ZÁRUKA?

  • K pokladně si můžete doobjednat Technickou podporu, která Vám pomůže s řešením jakéhokoli problému, a zařídí Vám mimo jiné i náhradní zařízení po dobu opravy či reklamace zdarma. Na zařízení je poskytována standardní záruka 24 měsíců, software má záruku doživotní. 

JAK JSOU ZABEZPEČENA A ZÁLOHOVÁNA MOJE DATA?

  • Data jsou Vaše a nikdy nejsou sdíleny s třetími stranami (a to ani v rámci vlastní obchodní sítě). Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. K tomu automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace je tato online záloha a obnovení dat poskytována zcela ZDARMA. Data jsou zálohována na bezpečné a šifrované online úložiště, (pokud nechcete tuto funkci zcela vypnout).

NECHCI, ABY MOJE DATA BYLA KAMKOLIV KOPÍROVÁNA, LZE TO VYPNOUT?

  • Ano, bezpečnost Vašich dat je pro Kasu FIK naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení