Kasa FIK HIT 10

Univerzální HIT 10 pokladna vhodná do jakékoli kamenné prodejny. Kromě krásného zpracování nabízí i vysoké možnosti konektivity na další příslušentsví

Kód: 42/KLA
Značka: Kasa FIK
9 990 Kč 12 087,90 Kč včetně DPH
Kategorie: Pokladní sety
Výrobce: Kasa FIK
Úhlopříčka displeje: 10,1"
Rozlišení displeje: 1366 x 768 (full flat LCD display)
Poměr stran: 16:9
Operační paměť: 1 GB
Typ procesoru: ARM Cortex A9 Quad-core
Základní frekvence: 4 x 1.4 GHz
Velikost úložiště: 4 GB
Napájení: 24V (přes dodávaný adaptér)
Slot na SIM: ne
Operační systém: Android 4.4
Tiskárna: 58 mm, integrovaná
Rychlost tisku: 90 mm/s
Životnost tiskové hlavy: 70 000 m
Rozhraní: 2 x USB 2.0, 1 x Micro USB 2.0, 1 x RJ 45, 1 x RJ 11, 1 x RS232
Konektivita: WiFi 802.11 a,b,g,n
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 263 mm x 170 mm x 303 mm
Licence: Klasik
Skladem | 42/KLA
9 990 Kč
12 087,90 Kč včetně DPH

Pokladna HIT je pokladní set v černé barvě s integrovanou 58mm tiskárnou ve voděodolném provedení. Je kompatibilní jak s pokladní zásuvkou, se čtečkou čárových kódů tak i zákaznickým displejem. Napájena je standardní 230 V zásuvkou s přepěťovou ochranou. 

Zařízení není žádný obyčejný tablet, ale plně profesionální pokladna. Její výhodou je stabilní noha, která obsahuje i zabudovanou tiskárnu, tím pádem se minimalizuje počet viditelných kabelů. Navíc je noha opatřena gumovými nálepkami, které zvyšují stabilitu a chrání proti posunutí či pádu.

Set se skládá z all in one pokladny s 10,1" LCD displejem (1366 x 768 pixelů) a integrovanou 58mm tiskárnou. Pracuje pod operačním systémem Android 4.4 a procesorem ARM Cortex A9 Quad-core s 1 GB operační paměti.

Pokladna má certifikaci IP54 (voděvzdornost). Zároveň ji lze rozšířit přes zabudované 2 x USB 2.0 (o scanner, zákaznický displej nebo i myš či klávesnici) a 1 x RJ11(o pokladní zásuvku). K internetu se připojuje prostřednictvím LAN portu nebo WiFi. Její tiskárna tiskne rychlostí 90 mm/s a životnost tiskové hlavy je 70 km. Set se dodává se startovacím termokotoučkem. 

Kasa FIK HIT obsahuje doživotní licenci Kasa FIK Klasik, která umožňuje velmi jednoduchou práci na pokladně, nicméně i pro náročnější uživatele nechybí možnost používání až 200 rychlých položek, správa zaměstnanců, funkční tlačítka, přehledy uzávěrek a exporty dat. 

Díky své univerzálnosti se hodí nejen pro maloobchod, ale i do ordinací, kanceláří a služeb, zároveň díky své voděodolnosti vydrží i v náročnějších provozech jako květinářstvích, restauracích nebo rychlých občerstveních.

Pokladnu je možné doplnit i o servisní plán zahrnující plnou podporu pro zákazníka (nonstop telefonická podpora, výjezdy technika, prodloužení záruky o jeden rok na 24 měsíců, výměna vadného zařízení do druhého dne a další).

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

 

CO ZNAMENÁ LICENCE BEZ PAUŠÁLŮ? BUDU NĚKDY PLATIT POPLATKY?

  • Prodáváme licenci na jedno zařízení na neomezenou dobu. Program/aplikace je Vaše. Nejsou vyžadovány žádné paušály a produkt neobsahuje žádné skryté poplatky.

MOHU SI APLIKACI VYZKOUŠET?

  • Samozřejmě. Kdykoli nás můžete navštívit na naší prodejně nebo i si s námi dohodnout praktickou ukázku na Vaší provozovně, kde Vám zkušený odborník vše ukáže a vysvětlí.

OBSAHUJE APLIKACE AKTUALIZACE? MUSÍM KUPOVAT AKTUALIZACE?

  • Ne, program je neustále funkční. Aktualizace jsou plně garantovány na plnou legislativní připravenost, takže nikdy nebudete zaskočeni. Navíc několikrát do roka se vydávají nové funkce a aktualizace pro zákazníky.

LZE PŘEJÍT NA VERZI PLUS?

  • Ano dokoupením Upgrade na verzi Plus za 2 000 Kč získáte dodatečné funkce, jako jsou neomezeně položek, objednávky, sklady, správu zákazníků a mnoho dalšího.

JAKÝ JE POSKYTOVÁN SERVIS A ZÁRUKA?

  • K pokladně si můžete doobjednat Technickou podporu, která Vám pomůže s řešením jakéhokoli problému, a zařídí Vám mimo jiné i náhradní zařízení po dobu opravy či reklamace zdarma. Na zařízení je poskytována standardní záruka 24 měsíců, software má záruku doživotní. 

JAK JSOU ZABEZPEČENA A ZÁLOHOVÁNA MOJE DATA?

  • Data jsou Vaše a nikdy nejsou sdíleny s třetími stranami (a to ani v rámci vlastní obchodní sítě). Program ukládá databázi přímo na zařízení a nevyžaduje Internet k funkčnosti. K tomu automaticky vytváří kopii dat na zařízení, kterou lze zálohovat na Váš externí disk nebo si poslat zálohu emailem. První rok po zakoupení aplikace je tato online záloha a obnovení dat poskytována zcela ZDARMA. Data jsou zálohována na bezpečné a šifrované online úložiště, (pokud nechcete tuto funkci zcela vypnout).

NECHCI, ABY MOJE DATA BYLA KAMKOLIV KOPÍROVÁNA, LZE TO VYPNOUT?

  • Ano, bezpečnost Vašich dat je pro Kasu FIK naprostou prioritou. Můžete si tak zcela vypnout v nastavení online zálohy a vzdálenou správu a mít svoje data jen na vlastním zařízení. V tomto případě nelze obnovit Vaše zálohy online nebo vzdáleně nastavovat a řídit pokladnu.
Zpět do obchodu