myPOS mini

Kód: 240
Novinka Tip
3 750 Kč 4 537,50 Kč včetně DPH
Skladem

Základní a jednoduché přijímání platebních karet vhodné k jakékoli další pokladní sestavě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terminál myPOS Mini umožňuje snadné intuitivní a spolehlivé přijímání všech typů platebních karet (bezkontaktních, čipových i magnatických). S jeho používáním se nepojí žádné další poplatky za pronájem, vedení účtu, dokonce ani za internet - je prodáván za koncovou cenu bez dalších podmínek.

Poplatek z obratu činí na nejběžněji používaných platebních kartách - VISA, MasterCard, Maestro a VISA Electron 1,25% z transakce, u méně častých karet používaný zejména asijskými či americkými turisty jako JCB, WesternUnion nebo American Express činí 2,35% z transakce.

Terminál se připojuje k internetu prostřednictvím SIM karty, která je bezplatná, nebo i prostřednictvím WiFi. Zároveň se k němu nemusí vázat žádný bankovní účet, ale obsahuje i bezplatný účet v libovolné měně (jak CZK, tak i EUR, USD a další), na který se okamžitě přiznávají uskutečněné transakce. Proto je k terminálu vydávána i byznys karta, se kterou mohou být prostředky také ihned čerpány (ať už prostřednictvím plateb kartou nebo výběrem z bankomatu).

Zařízení využívá 1300 mAh Li-on baterii, která ho dokáže udržet v provozu celý den. 

K prvnotnímu nastavení a zaktivování terminálu je nutná odborná instalace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Platební terminály
Výrobce: myPOS
Úhlopříčka displeje: 2,4"
Rozlišení displeje: 320 x 240 LCD
Poměr stran: 4:3
Operační paměť: 64MB SDRAM
Typ procesoru: 32-bit ARM11
Kapacita baterie: 1300 mAh
Výdrž baterie: 48 h
Slot na SIM: ano
Technologie: 2G GSM 900/1800, 3G WCDMA 900/2100
Tiskárna: ne
Konektivita: Bluetooth 4.0 / Wi-Fi
Technolgie čtení karet: Magnetic Card Reader: Track 1 / 2 / 3, Bi-directional Smart Card Reader: EMV L1 & L2 certified Contactless Card Reader: MasterCard Contactless & Visa payWave, ISO14443 Type A/B, Mifare®, Felica, NFC