eRecept Kasa FIK Orange

Kód: 223
7 990 Kč 9 667,90 Kč včetně DPH
Skladem

Nejpopulárnější mobilní set Orange pokladna s doživotní licencí programu Kasa FIK i eRecept

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zákazníky nejoblíbenější set vhodný pro jakýkoli provoz, který se vyznačuje kvalitně zpracovanou, do ruky skvěle padnoucí "Oranžádou". Set je absolutně nenáročný na obsluhu, údržbu i provoz. Jeho součástí je i dobíjecí kolébka.

Orange má zabudovanou integrovanou 58mm tiskárnu, celý přístroj díky výrazné baterii o kapacitě 5200 mAh vydrží bez problémů 24 hodin bez nabití, v praxi ho většina zákazníků (v případě mobilního či stánkového prodeje) dobíjí jednou za 2-3 dny.

Licence Klasik, kterou obsahuje, umožňuje velmi jednoduchou práci na pokladně, nicméně i pro náročnější uživatele nechybí možnost používání až 200 rychlých položek, správa zaměstnanců, funkční tlačítka, přehledy uzávěrek a exporty dat.

Rozšíření o eRecept navíc umožňuje tištění a tvorbu elektronické preskripce, kartotéku pacientů a další funkce.

Pokladna běží pod operačním systémem Andoid 5.1, má zabudovaný slot na SIM kartu nebo ji lze připojit i prostřednictvím WiFi. K připojení na internet lze tedy využít třeba SIM kartu za 65 Kč včetně DPH měsíčně.

Její displej má rozlišení 960x540 bodů na 5.5" IPS qHD displeji. Pracuje pod výkonným 1.3GHz Quad-core procesorem s 1 GB operační paměti. Tiskárna tiskne rychlostí 75 mm/s a její tisková hlava má životnost 50 km. Balení obsahuje i dva startovací termokotoučky.

Dá se doplnit autonabíječkou, nicméně oproti veškerým tabletovým řešením je její výdrž bezkonkureční. Používá se v restauracích, maloobchodu, ve službách, autodopravě, u řemeslníků, dokonce i v městských službách.

Instalace zahrnuje kompletní nastavení pokladny podle přání zákazníka, vytvoření a nahrání certifikátu pro EET a základní zaškolení pro okamžitou práci s pokladnou.

K pokladně je možné domluvit i servisní paušál zahrnující plnou podporu pro zákazníka (nonstop telefonická podpora, výjezdy technika, prodloužení záruky o jeden rok na 24 měsíců, výměna vadného zařízení do druhého dne a další).