eRecept Kasa FIK HIT 12

Univerzální HIT 12 zařízení, hodící se místo jakéhokoli PC řešení, to vše s doživotní licencí eReceptu i Kasa FIK

 

Skladem
Kód: 224
Značka: Kasa FIK
14 990 Kč 18 137,90 Kč včetně DPH
Kategorie: eRecepty
Záruka: 2 roky

Novinka a velký HIT na českém trhu. Zbrusu nový pokladní set v černé barvě s integrovanou 58mm tiskárnou ve voděodolném provedení. Je kompatibilní jak s pokladní zásuvkou, se čárových kódů tak i zákaznickým displejem. Napájena je standardní 230 V zásuvkou s přepěťovou ochranou.

Zařízení není žádný obyčejný tablet, ale plně profesionální pokladna, která může sloužit místo jakéhokoli PC řešení. Její výhodou je stabilní noha, kde je i zabudována tiskárna, tím pádem nezabere mnoho místa a je vhodná do jakéhokoli ordinace nebo ambulance.

Set se skládá z all in one pokladny s 10,1" LCD displejem (1366 x 768 pixelů) a integrovanou 58mm tiskárnou. Pracuje pod operačním systémem Android 4.4 a procesorem ARM Cortex A9 Quad-core s 1 GB operační paměti.

Pokladna má certifikaci IP54 (voděodolnost). Zároveň ji lze rozšířit přes zabudované 2 x USB 2.0 (o klávesnici nebo myš) a 1 x RJ11(o pokladní zásuvku). K internetu se připojuje prostřednictvím LAN portu nebo WiFi. Její tiskárna tiskne rychlostí 90 mm/s a životnost tiskové hlavy je 70 km. Set se dodává se startovacím termokotoučkem.

Kasa FIK HIT obsahuje doživotní licenci Kasa FIK Klasik, která umožňuje velmi jednoduchou práci na pokladně, nicméně i pro náročnější uživatele nechybí možnost používání až 200 rychlých položek, správa zaměstnanců, funkční tlačítka, přehledy uzávěrek a exporty dat. 

Rozšíření o eRecept navíc umožňuje tištění a tvorbu elektronické preskripce, kartotéku pacientů a další funkce.

Instalace zahrnuje kompletní nastavení pokladny podle přání zákazníka, vytvoření a nahrání certifikátů pro eRecept i EET a základní zaškolení pro okamžitou práci.

K pokladně je možné domluvit i servisní paušál zahrnující plnou podporu pro zákazníka(nonstop telefonická podpora, výjezdy technika, prodloužení záruky o jeden rok na 24 měsíců, výměna vadného zařízení do druhého dne a další).

Zpět do obchodu