Licence Kasa FIK Klasik - Přechod

Kód: 100
Akce
Značka: Kasa FIK
ZdarmaZdarma 3 999 Kč –25 %
kasa fik klasik
3 999 Kč –25 % 2 999 Kč 3 628,79 Kč včetně DPH
Skladem

Cenově zvýhodněné OEM licence bez paušálů, která je určená pro přechod od jiných pokladních programů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přechodová licence Klasik je akce pro uživatele jiných pokladních SW. Je možné ji využívat například na pokladnách od O2, Dotykačky, Markeety, Storyous, T-Mobile a dalších zařízeních. Licence není určena pro nové uživatele.

Program Kasa FIK je pokladní software pro snadnou a rychlou tvorbu účtenek plně kompatibilní s EET. Je určen především pro živnostníky a malé firmy, používají ho nicméně i větší společnosti jako doplňek ke svým dalším programům.

Samotný program obsahuje doživotní licenci, je tedy pouze Váš a nevyžaduje žádné povinné měsíční paušály. Rovněž veškeré data z programu jsou pouze Vaše a nikdo s nimi nemá oprávnění jakkoli nakládat nebo s nimi obchodovat.

Verze Klasik je určen pro bezkonkurenčně nejrychlejší a nejsnadnější tvorbu účtenek. Jeho největší výhodou je, že vychází z kalkulačky, a proto ho snadno používají i tam, kde na pokladny zvyklí nebyli. Zároveň je i podobný technologicky starším manuálním pokladnám, oproti nim se s ním ale výrazně snáze pracuje.

Program Klasik umí tvorbu účtenek a jejich následný tisk i zasílání emailem, storna účtenek, tvorbu uzávěrek, správu zaměstnanců, práci s až 200 položkami nebo skupinami, funkční klávesy, je určen pro plátce i neplátce DPH, má podporu postupného náběhu EET a v neposlední řadě i možnost nefiskalizace účtenky na EET.

Veškerý přehled funkcí a jejich porovnání naleznete ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aplikace a licence
Záruka: doživotní