Licence Kasa FIK Plus

Plná a doživotní licence programu Kasa FIK, který má více jak 30.000 uživatelů v celé republice

Skladem
Kód: 63
Značka: Kasa FIK
5 999 Kč 7 258,79 Kč včetně DPH
Kategorie: Aplikace a licence
Záruka: doživotní

Program Kasa FIK je pokladní software pro snadnou a rychlou tvorbu účtenek plně kompatibilní s EET. Je určen především pro živnostníky a malé firmy, používají ho nicméně i větší společnosti jako doplňek ke svým dalším programům.

Samotný program obsahuje doživotní licenci, je tedy pouze Váš a nevyžaduje žádné povinné měsíční paušály. Rovněž veškeré data z programu jsou pouze Vaše a nikdo s nimi nemá oprávnění jakkoli nakládat nebo s nimi obchodovat.

Verze Plus vychází z tradičního dlaždicového menu, v markovacím modu tedy obsluha vybírá z kategorií, ve kterých jsou umístěny jednotlivé položky.  Je to tedy velmi intuitivní prostředí, kterému napomáhá i zvyk většiny lidí pohybovat se v jednoduchém prostředí běžící pod platformou Androidu. Zároveň není omezen počtem položek a kategorií (oproti Klasiku, který jich má jen 200).

Program Plus je plná verze, obsahuje tedy veškeré funkce základní verze Klasik a k tomu navíc i skladové hospodářství, podporu slev, správu zákazníků, objednávky, mapu stolů, velkoobchoodní režim i export dat.

Veškerý přehled funkcí a jejich porovnání naleznete ZDE.