Licence Kasa FIK Klasik

Základní a doživotní licence programu Kasa FIK, který má více jak 30.000 uživatelů v celé republice

Skladem
Kód: 60
Značka: Kasa FIK
3 999 Kč 4 838,79 Kč včetně DPH
Kategorie: Aplikace a licence
Záruka: doživotní

Program Kasa FIK je pokladní software pro snadnou a rychlou tvorbu účtenek plně kompatibilní s EET. Je určen především pro živnostníky a malé firmy, používají ho nicméně i větší společnosti jako doplňek ke svým dalším programům.

Samotný program obsahuje doživotní licenci, je tedy pouze Váš a nevyžaduje žádné povinné měsíční paušály. Rovněž veškeré data z programu jsou pouze Vaše a nikdo s nimi nemá oprávnění jakkoli nakládat nebo s nimi obchodovat.

Verze Klasik je určen pro bezkonkurenčně nejrychlejší a nejsnadnější tvorbu účtenek. Jeho největší výhodou je, že vychází z kalkulačky, a proto ho snadno používají i tam, kde na pokladny zvyklí nebyli. Zároveň je i podobný technologicky starším manuálním pokladnám, oproti nim se s ním ale výrazně snáze pracuje.

Program Klasik umí tvorbu účtenek a jejich následný tisk i zasílání emailem, storna účtenek, tvorbu uzávěrek, správu zaměstnanců, práci s až 200 položkami nebo skupinami, funkční klávesy, je určen pro plátce i neplátce DPH, má podporu postupného náběhu EET a v neposlední řadě i možnost nefiskalizace účtenky na EET.

Veškerý přehled funkcí a jejich porovnání naleznete ZDE.