Upozornění pro zákazníky

Všem zákazníkům i ostatním uživatelům pokladní aplikace Kasa FIK důrazně doporučejem provést aktualizaci programu na současnou aktuální verzi 1.133. Tato verze byla vypuštěna mezi všechny uživatele 14. srpna a přinesla významné zlepšení funkcí a opravu všech známých chyb.

Zvýšená aktivita finančních úřadů

Z našich zdrojů jsme dostali informaci o výrazném zvýšení aktivity finančních úřadů, které ve zvýšené míře začaly upozorňovat na nedostatky v EET (nenahlášené nebo chybně založené provozovny, účtenky s chybějícími příznaky a jiné nesrovnalosti). Zároveň začaly pracovat s prvními komplexními analýzami dat o tržbách, které zpracovávají uceleně ode všech poplatníků, mimo jiné i soulad mezi hlášenými tržbami a kontrolními hlášení od plátců daně. Zpracování probíhá abecedně, prověřit chtějí kompletně všechny data.

 
Aktualizaci programu nejlépe provede přes podpůrnou aplikaci FIK aktualizace, kde stačí kliknout na Aktualizovat a následně potvrdit instalaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení