Spouštíme půjčovnu pokladen Kasa FIK

Se stoupajícími venkovními teplotami se už mnozí podnikatelé začínají připravovat na letní sezónu. Pro mnohé podnikatele se letos mění jedna věc, a to sice povinnost evidovat tržbu. S tím jsou samozřejmě bohužel spojené náklady spojené s pořízením pokladního zařízení.

EET neznamená konec festivalů a hodů

festival

Jak už si mnozí podnikatelé stihli vyzkoušet, povinnost evidovat tržby při vhodné volbě pokladního zařízení nemusí představovat nepřekonatelnou komplikaci. Dnešní pokladny už zohledňují požadavky obsluhy na snadnou a rychlou obsluhu, navíc se na nich rychle naučí pracovat i úplný začátečník, který ještě nemá žádné zkušenosti s prací na "kase".

Rovněž panovaly obavy ohledně celkové realizovatelnosti prodeje na místech bez internetového připojení nebo elektrického proudu. Na to vše jsou pokladny Kasa FIK připraveny, neboť zvládnou evidování nejen v běžném, ale i ve zjednodušeném offline režimu, navíc mohou být vybaveny dostupným a rychlým mobilním internetem. Navíc některé sety mají výrazně dlouhou výdrž baterie, takže vydrží bez problémů fungovat až 22 hodin bez dobití.

 

Kvalitní a rychlé pokladny přijdou vhod zejména na pivních slavnostech

lead_960

 

Pokladna se dá pronajmout už od 49 Kč za den

Abychom vyhověli velké poptávce, rozhodli jsme se spustit půjčovnu pokladen, která je cenově velmi přívětivá, pamatuje na všechny detaily a specifičnosti sezónního provozu, kromě toho nezapomíná i na splnění legislativních náležitostí, jako je následný export a záloha dat.

"Ze zákona je totiž povinnost uchovávat všechna data o účtenkách po dobu 10 let."

Cena zapůjčení nejoblíbenější a nejpoužívanější pokladny Kasa FIK Orangeje totiž za neskutečných 49,- Kč na den, pro náročnější uživatele je připravena i nabídka kompletní velké pokladny Kasa FIK HIT i s pokladní zásuvkou, čtečkou čárových kódů a rozšířenou verzí programu Plus za pouhých 99,- Kč na den.

V ceně zapůjčného je navíc do konce dubna bezplatně i případný mobilní internet, přítomnost elektrického proudu navíc v případě Orange pokladen není nutná, stačí je pouze přes noc dobít.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení