Spouštíme půjčovnu pokladen Kasa FIK

Se stoupajícími venkovními teplotami se už mnozí podnikatelé začínají připravovat na letní sezónu. Pro mnohé podnikatele se letos mění jedna věc, a to sice povinnost evidovat tržbu. S tím jsou samozřejmě bohužel spojené náklady spojené s pořízením pokladního zařízení.

EET neznamená konec festivalů a hodů

festival

Jak už si mnozí podnikatelé stihli vyzkoušet, povinnost evidovat tržby při vhodné volbě pokladního zařízení nemusí představovat nepřekonatelnou komplikaci. Dnešní pokladny už zohledňují požadavky obsluhy na snadnou a rychlou obsluhu, navíc se na nich rychle naučí pracovat i úplný začátečník, který ještě nemá žádné zkušenosti s prací na "kase".

Rovněž panovaly obavy ohledně celkové realizovatelnosti prodeje na místech bez internetového připojení nebo elektrického proudu. Na to vše jsou pokladny Kasa FIK připraveny, neboť zvládnou evidování nejen v běžném, ale i ve zjednodušeném offline režimu, navíc mohou být vybaveny dostupným a rychlým mobilním internetem. Navíc některé sety mají výrazně dlouhou výdrž baterie, takže vydrží bez problémů fungovat až 22 hodin bez dobití.

 

Kvalitní a rychlé pokladny přijdou vhod zejména na pivních slavnostech

lead_960

 

Pokladna se dá pronajmout už od 49 Kč za den

Abychom vyhověli velké poptávce, rozhodli jsme se spustit půjčovnu pokladen, která je cenově velmi přívětivá, pamatuje na všechny detaily a specifičnosti sezónního provozu, kromě toho nezapomíná i na splnění legislativních náležitostí, jako je následný export a záloha dat.

"Ze zákona je totiž povinnost uchovávat všechna data o účtenkách po dobu 10 let."

Cena zapůjčení nejoblíbenější a nejpoužívanější pokladny Kasa FIK Orangeje totiž za neskutečných 49,- Kč na den, pro náročnější uživatele je připravena i nabídka kompletní velké pokladny Kasa FIK HIT i s pokladní zásuvkou, čtečkou čárových kódů a rozšířenou verzí programu Plus za pouhých 99,- Kč na den.

V ceně zapůjčného je navíc do konce dubna bezplatně i případný mobilní internet, přítomnost elektrického proudu navíc v případě Orange pokladen není nutná, stačí je pouze přes noc dobít.

Zpět do obchodu