Sdílené sklady a vylepšené naskladňování

Aplikace Kasa FIK od verze 150 pro verzi PLUS umožňuje také nově sdílet skladové hospodářství mezi více pokladnami, zároveň se i vylepšily možnosti naskladňování a vyskladňování, které je možné provádět stejně jako při prodeji. Fakticky nyní stačí vytvořit objednávku a při způsobu placení vybrat Naskladnění zboží (nebo eventuálně Vyskladnění pro korekci). Alternativou je naskladňovat s plusovým i minusovým množství (například pro korekci stavu skladu po inventuře).

Screenshot_20180501-175603

Sklady slouží k vedení základní evidence o skladových zásobách na provozovně. Pro správnou funkci skladů je nutné poctivě vést skladovou evidenci, nasklaďnění, odpisy a pravidelné inventury. Vedení skladů je často velmi administrativně náročné. KASA FIK poskytuje funkce jak vedení skladu v provozu zjednoušit a zpřehlednit.

Pokladna primárně pracuje s výchozím skladem na zařízení. Každá pokladna si tak vede svůj vlastní sklad.

Nastavení sdíleného skladu

Pokud chcete sdílet sklad mezi více pokladnami a mít přehled o stavech v Backoffice je nutné nastavit pokladny, aby sdílely stejný Výchozí sklad.

  1. Na pokladně v Nastavení > Pokladna > Výchozí sklad vyberte ze seznamu Sklad, který chcete využít.
  2. Akci opakujte na jiné pokladně, na které chcete odečítat ze stejného skladu.
 

Nové pohyby se nyní budou projevovat v nastaveném výchozím skladu. V Backoffice tak uvidíte pohyby souhrně. Jednotlivé skladové pochyby se nekopírují mezi zařízeními, ale pouze informace o změnách se propisuje v intervalech do Backoffice.

ein3BGd97SNkbFMO-nastaveni-skladu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení