Kasa FIK chystá eRecepty

Stejně jako v loňském a začátkem letošního roku při zavádění elektronických pokladen, kdy se Kasa FIK stala velmi vyhledávanou alternativou pro všechny malé podnikatele a živnostníky, kteří nechtěli platit paušály operátorům a Babišovým firmám nebo se potýkaly s dalšími překážkami (nedostupný internet, mobilní prodej a dalšími ministerstvem financí "nepředstavitelnými problémy"), tak i pro letošní podzim chystá novinku, která uleví doktorům a zdravotníkům, v souvislosti s jejich novou povinností evidovat elektronické recepty

EET a eRecept v jednom

Vzhledem k tomu, že se zároveň lékařů dotkne od 1.3.2018 i povinnost evidovat své tržby (zdravotnické poplatky a různé doplatky od pacientů), budou mít unikátní možnost používat jak eRecept tak i pokladnu pro EET v rámci jednoho zařízení a díky tomu si nejen sníží náklady na pořízení systémů, ale i celkově se jim zjednoduší a zpříjemní zavádění novinek.

 

Česká lékařská komora v posledních týdnech mnohokrát varovala před obtížemi doktorů, kteří zejména v malých ordinacích bez internetu a počítače, budou vystaveni neúměrnému tlaku na pokračování v činnosti. I proto jim populární zařízení jako Kasa FIK Orange nebo Kasa FIK HIT mohou pomoci splnit si jednoduše bez paušálů a dalších složitostí své povinnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení