Exkluzivní český vynález

Mnoho podnikatelů trápí dodatečné provozní náklady pokladen na nemalou spotřebu termokotoučků. Zamrzí to dvojnásob po zjištění, kdy momentálně nejméně polovina zákazníků účtenku ignoruje nebo se jen chce přesvědčit, zda nějaká vyjíždí.

Z toho důvodu jsme ve spolupráci s českou lanškrounskou společností Stepa připravili exkluzivní nabídku revolučních termokotoučků, které se liší od běžně prodávaných typů jednou vlastností, a to sice že neobsahují dutinku, a proto se podařilo prodloužit návin nejběžněji používaných kotoučků 57/40/12 (nejčatěji používaných na Orange pokladnách) z původních 18 na 24 metrů. To vše při zachování původní ceny.

 

České termokotoučky za české ceny

Díky této unikátní technologii se snižuje náklad na jeden metr účtenky o 33% tedy z 0,49 Kč za metr na 0,37 Kč. To při počtu 300 účtenek denně (například u průměrného obchodu nebo větších hospod) a porovnání s některémi neúspornými programy, které tisknou v některých případech účtenky až o délce 15-20 cm znamená za rok úsporu jedné až dvou tisícikorun.

Cena tohoto termokotoučku se totiž podařilo snížit na 8,90 Kč za kus, v případě odběru celé bedny po 200 ks se navíc snižuje o 1 Kč na 7,90Kč

Zpět do obchodu