eRecept od Kasa FIK

Elektronická preskripce, od Nového roku povinná pro všechny zdravotnická zařízení a mediky, se rychle stává hlavním tématem. Situace začíná jako přes kopírák připomínat loňský shon, adorování, bojkot i nechuť, jež se strhla kolem loňského startu EET, včetně všech katastrofických scénařů od zavírání ordinací po pandemii vyvolanou nedostatkem paralenu.

 

Proto stejně jako v loňském roce vyšli vývojáři Kasa FIK doktorům vstříc a koncem září představili řešení pro EET i eRecept v jednom. (EET se doktorů týká od 1.3., dentistů od 1.6.) Z toho důvodu se aplikaci eRecept stává bezplatnou součástí veškerých pokladních setů Kasa FIK.

          
 

Stejně jako pokladna bylo hlavní snahou vyjít vstříc i lidem nezvyklým na práci s počítačem, nekomplikovat nikomu život přemírou možností a nezvykle rychle zvládnout udělat vše, co je potřeba.

 

Kromě samotného vystavení receptu z kompletní databáze léků, umožní doktorovi vytvořit nebo nahrát kartotéku pacientů pro urychlení práce, zároveň zde i může sledovat historii předpisů u každého pacienta zvlášť.

Zpět do obchodu