eRecept od Kasa FIK

Elektronická preskripce, od Nového roku povinná pro všechny zdravotnická zařízení a mediky, se rychle stává hlavním tématem. Situace začíná jako přes kopírák připomínat loňský shon, adorování, bojkot i nechuť, jež se strhla kolem loňského startu EET, včetně všech katastrofických scénařů od zavírání ordinací po pandemii vyvolanou nedostatkem paralenu.

 

Proto stejně jako v loňském roce vyšli vývojáři Kasa FIK doktorům vstříc a koncem září představili řešení pro EET i eRecept v jednom. (EET se doktorů týká od 1.3., dentistů od 1.6.) Z toho důvodu se aplikaci eRecept stává bezplatnou součástí veškerých pokladních setů Kasa FIK.

          
 

Stejně jako pokladna bylo hlavní snahou vyjít vstříc i lidem nezvyklým na práci s počítačem, nekomplikovat nikomu život přemírou možností a nezvykle rychle zvládnout udělat vše, co je potřeba.

 

Kromě samotného vystavení receptu z kompletní databáze léků, umožní doktorovi vytvořit nebo nahrát kartotéku pacientů pro urychlení práce, zároveň zde i může sledovat historii předpisů u každého pacienta zvlášť.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení